Price list

Na wymiar

Jeśli z zazdrością spoglądasz na wyposażenie góralskich karczm, w których pojawiają się nasze stylowe meble, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Chcemy Ci pokazać, że takie masywne drewniane stoły i krzesła świetnie sprawdzą się także w zaciszu Twojego domu i ogrodu. Powiedz nam tylko, ile masz miejsca, a my dostosujemy projekt wnętrza do Twoich indywidualnych potrzeb.

Specjalnie dla Ciebie wykonamy solidne meble na wymiar. Możesz więc zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach oryginalnych, estetycznych i trwałych mebli do pomieszczeń o nietypowych wymiarach, gdyż dla nas nie stanowią one najmniejszego problemu. Służymy także fachową poradą w zakresie projektu wnętrza zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami.

Szeroka gama naszych produktów z drewna z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta i sprawi, że nietypowe dotąd miejsca w domu czy ogrodzie staną się urokliwymi zakątkami wyposażonymi w stylowe, masywne meble wykonane z dbałością o każdy detal. Bo wszystkie nietypowe zlecenia wykonujemy z typową solidnością!

Zapytaj o produkt
* netto
* Rabaty na meble ustalamy indywidualnie z każdym klientem