Price list

  • Filtruj
  • Cena
-
-
-
  Nazwa Opis Seria Cena
2317-1024
Hooker Sobieski

Oryginalny, przykuwający uwagę mebel, niezbędny przy wyposażeniu barów i karczm. Kwadratowe siedzisko ze śladami ręcznego ciosania doskonale uzupełnia się z profilowaną nogą, na której znajduje się podpórka na stopy. Hooker doskonale prezentuje się w ciemnym drewnie. Istnieje możliwość dostosowania jego wysokości do potrzeb klienta.

 

 

Seria Sobieski 564,00 zł
* podane ceny są cenami netto
2124-1024
Ławka Sobieski 4 osobowa bez oparcia

Ładna, stylowa ławka bez oparcia. Siedzisko wykonane z szerokiej deski w kształcie elipsy zapewnia komfort odpoczynku przez długie godziny. Uwagę przykuwają profilowane nogi, wsparte u dołu poziomą listwą, zapewniającą stabilność całości. W sam raz dla osób, które pragną połączyć dyskretną elegancję z urokiem naturalnego drewna.

 

Seria Sobieski 504,00 zł
* podane ceny są cenami netto
lawka_sobieski01
Ławka Sobieski 4 osobowa

Ławka z delikatnie wygiętym w łuk oparciem i widocznymi śladami po ręcznym ciosaniu na wykończeniach. Wygodne siedzisko sprawia, że cztery osoby mogą odpocząć w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Poziome listy, łączące dwie części profilowanych nóg zapewniają stabilność ławki na każdym podłożu, a wyraziste słoje i krzywizny przypominają o niepodważalnym pięknie drewna i wykonanych z niego mebli.

 

Seria Sobieski 756,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_stol_80_cm_-_cena_500_zl_1-1024
Stół Sobieski 80

Mały, rustykalny stolik idealny na kameralne spotkania przy dobrej kawie i ciastku. Sprawdzi się nie tylko w restauracji, ale także w ogrodzie, ponieważ wykończenie profilowanych nóg stabilizuje stolik na każdym podłożu. Słowem – oryginalność, stylowość i poręczność w atrakcyjnej cenie

Seria Sobieski 720,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_stol_100_cm_na_jednej_nodze_-_cena_600_zl_5-1024
Stół Sobieski 100

Funkcjonalny i elegancki stolik ogrodowy z fikuśnymi, profilowanymi nogami i prostym blatem, złożonym z łączonych desek. Widoczne na nich krzywizny i słoje są wytworem natury, który udało się zachować naszym fachowcom przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed szkodliwymi wpływem warunków atmosferycznych.

 

 

Seria Sobieski 840,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_stol_120_cm_1
Stół Sobieski 120

Mebel przeznaczony zarówno do ogrodów, jak i do różnego rodzaju wnętrz. Dostępny w różnych rodzajach drewna. Uwagę przykuwa niezwykle masywny blat, wykonany z pogrubionej deski. Listwy stabilizujące nogi stołu gwarantują, że przetrwa on każdą biesiadę – nawet taką z tańcami… na stole!

 

 

Seria Sobieski 840,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieskie_stol_200_cm_-_cena_1
Stół Sobieski 200

Duży, rodzinny stół, przy którym można spędzać miło czas zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Stabilny i masywny, wykończony charakterystycznymi profilowanymi nogami. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal.

 

 

Seria Sobieski 876,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_stol_200_cm_g_1
Stół Sobieski 200 pogrubiony

Mebel stworzony z myślą o paniach domu, które swym talentem kulinarnym lubią dzielić się z innymi. Pogrubiony blat naszego dwumetrowego stołu gwarantuje, że nie ugnie się on pod ciężarem potraw, a solidne i rzetelne wykonanie zapewnia niepowtarzalne wrażenia estetyczne.

 

Seria Sobieski 1134,00 zł
* podane ceny są cenami netto
20130423_113408_sobieski_stol_200_cm_g_1
Stół Sobieski 200 pogrubiony i poszerzony

Stół dla osób towarzyskich – dzięki poszerzeniu zmieści się przy nim jeszcze więcej biesiadników. Pogrubiony blat i listwy łączące profilowane nogi stołu zapewniają mu stabilność na każdym podłożu. Dyskretne połączenie masywności i stylowości, która podkreślona jest przez ręcznie ciosane wykończenia blatu.

 

Seria Sobieski 1386,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_zestaw_ii_osobowy_1
Sobieski II pogrubiony z krzesłami

Zestaw złożony ze stolika i krzeseł, przeznaczony dla dwóch osób. Klasyczny, kwadratowy, pogrubiany blat zestawiony z fikuśnymi nogami nadaje stolikowi oryginalnego charakteru. Jego doskonałym uzupełnieniem są proste i praktyczne krzesła z wygodnymi siedziskami i oparciami.

 

Seria Sobieski 1200,00 zł
* podane ceny są cenami netto
20130424_095357_sobieski_zestaw_iv_osobowy_1
Sobieski IV pogrubiony z krzesłami

Komplet mebli wykonanych z najwyższej jakości materiału i zaimpregnowanych najlepszymi lakierami, dzięki którym zestaw sprawdzi się w ogrodzie w każdych warunkach atmosferycznych. Wzmacniany blat stołu i stabilne nogi sprawiają, że jest on masywny i stabilny bez względu na podłoże.

 

Seria Sobieski 2400,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_zestaw_viii_osobowy_1
Sobieski VIII

Dwumetrowy stół i dwie czteroosobowe, mocne ławki to zestaw mebli ogrodowych, który z powodzeniem można wykorzystać podczas dużych imprez na wolnym powietrzu. Jego zaletą, oprócz stabilności, jest ręczne wykonanie, podczas którego zadbano o każdy szczegół. Wszystkie metalowe elementy są dyskretnie ukryte pod drewnianymi kołkami.


Zestaw składa się z dwóch ławek i stołu.

=

Seria Sobieski 2280,00 zł
* podane ceny są cenami netto
2110-1024
Sobieski VIII ławki bez oparcia

Ośmioosobowy komplet mebli złożony ze stołu i dwóch ławek bez oparcia. Całość utrzymana w stylowym, rustykalnych charakterze doskonale wpasuje się w nastrojowe wnętrza. Zestaw przykuwa uwagę oryginalnymi, profilowanymi nogami ławek i stołu, a dopracowanie najdrobniejszych szczegółów przez naszych fachowców gwarantuje, że meble posłużą wielu pokoleniom.

 

Seria Sobieski 2142,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sob._zestaw_viii_osobowy_pogr
Sobieski VIII pogrubiony

Zestaw ogrodowy SOBIESKI 8 osobowy

Niekonwencjonalny zestaw mebli ogrodowych złożony z dwóch dwumetrowych ławek i stołu z pogrubionym blatem. Połączenie prostych, eliptycznych siedzisk i blatu z eleganckimi profilowanymi nogami nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Ośmioosobowy komplet mebli dostępny jest w różnych rodzajach drewna.

Zestaw składa się z dwóch ławek i stołu.
Blat stołu jest pogrubiony dwukrotnie do grubości 9cm.

Seria Sobieski 2520,00 zł
* podane ceny są cenami netto
sobieski_zestaw_iv_osobowy_-_cena_1550_zl_10-1024
Sobieski II 1 noga

Komplet mebli ogrodowych przeznaczony dla dwóch lub czterech osób. Idealny na spotkania w kameralnym gronie. Dzięki dużym, wygodnym siedziskom i oparciom mogą one trwać długie godziny. Ciekawym uzupełnieniem delikatnych, prostych krzeseł jest elegancki stół na czterech profilowanych nogach.

 

Seria Sobieski 1200,00 zł
* podane ceny są cenami netto