Price list

  • Filtruj
  • Cena
-
-
-
  Nazwa Opis Seria Cena
20130107_181942_2
Ławka Piast 2 osobowa bez oparcia

Coś dla gości nie gustujących w tłumach. Poręczna ławka, którą bez najmniejszych trudności można przenieść w ustronne, klimatyczne miejsce, z dala od gwaru innych gości. Misternie wykonana z dbałością o każdy szczegół z najwyższej jakości drewna. Dostosowana do potrzeb klienta, dla którego oparciem jest przede wszystkim druga osoba… siedząca na ławce.

 

Seria Piast 300,00 zł
* podane ceny są cenami netto
piast_lawka_2_osobowa_1
Ławka Piast 2 osobowa

Dwuosobowa ławka z oparciem wykończona ciekawymi nogami. Ręcznie ciosana, zabezpieczona niemieckimi lakierami najwyższej jakości, dzięki którym ławka z powodzeniem może stanowić uzupełnienie stylowego kempingu, przystani czy ogrodu.

Dla preferujących spokojny relaks na łonie natury – osobny mebel, dla towarzyskich – uzupełnienie zestawu.

 

Seria Piast 408,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p1490474
Ławka Piast 3 osobowa

Ławka elegancka w swojej prostocie, bez zbędnych zdobień. W prosty styl idealnie wpasowane są dyskretne opływowe kształty siedziska, oparcia i nóg. Dostępna w różnych kolorach, w zależności od rodzaju drzewa. Niezależnie od tego zawsze zwraca uwagę i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie.

 

Seria Piast 636,00 zł
* podane ceny są cenami netto
20151123_172052_p1490474
Ławka Piast 4 osobowa

Ławka dostępna w różnych rodzajach i różnych kolorach drewna, w zależności od upodobań klienta. Nieregularne kształty desek są śladem działań natury, zaś ciosane wykończenia świadczą o tym, że meble wykonywane są ręcznie, a każdy szczegół dopracowywany jest z należytą starannością. Ławka Piast idealnie wkomponuje się w przestrzeń bacówki czy rustykalnej chaty.

 

Seria Piast 756,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p1490465
Stół Piast 150

Mały stół ogrodowy przypadnie do gustu osobom, które chętnie i często zmieniają przestrzeń wokół siebie. Stół jest praktyczny, łatwo można go przenieść w inne miejsce. Z pewnością spodoba się tym, którzy cenią klasykę, ale nie chcą być szablonowi. Taki efekt uzyskaliśmy dzięki zestawieniu prostego blatu z łączonych desek z nogami w oryginalnym kształcie.

 

Seria Piast 636,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p9060101
Stół Piast 200

Duży, masywny stół w całości wykonany ręcznie przez specjalistów, którzy potrafią połączyć jakość produktu z zadowoleniem klienta ceniącego ciepło domowego ogniska i długie dyskusje w wielopokoleniowym gronie. Dzięki misternemu wykonaniu z powodzeniem będziesz mógł je teraz prowadzić w ogrodzie zimowym, altanie, letnim ogrodzie, sadzie czy stylowej chacie. Nieważne gdzie, ważne z kim i… przy czym!

 

Seria Piast 756,00 zł
* podane ceny są cenami netto
piast_stol_150_cm_1
Stół Piast 150

Stół Piast 150 cm

 

Seria Piast 756,00 zł
* podane ceny są cenami netto
piast_zestaw_iv_osobowy_1
Piast IV z krzesłami

Czteroosobowy, nieszablonowy zestaw złożony ze stołu i krzeseł, który zdobi nie tylko rodzime restauracje czy ogrody, ale także lokale w krajach Europy Zachodniej. Wykończony z dbałością o najdrobniejszy szczegół, wypolerowany i zaimpregnowany. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, jest praktyczny i poręczny, a przy tym niekonwencjonalny, stabilny i wygodny.

 

Seria Piast 1824,00 zł
* podane ceny są cenami netto
piast_zestaw_6_osobowy_1
Piast VI

Piast VI z ławkami

Seria Piast 2010,00 zł
* podane ceny są cenami netto
piast_zestaw_8_osobowy_1
Piast VIII

Piast VIII z ławkami

Seria Piast 2262,00 zł
* podane ceny są cenami netto