Price list

  • Filtruj
  • Cena
-
-
-
  Nazwa Opis Seria Cena
p8050579
Ławka Chrobry 2 osobowa bez oparcia

Niewielka, poręczna ławka, którą z powodzeniem można przenosić. Solidna i estetyczna, jej siedzisko wykonane jest z dwóch łączonych desek. Urokliwym uzupełnieniem całości są podwójne nogi, wykonane z rozciętego pnia. Ławka doskonale sprawdza się jako uzupełnienie zestawu.

 

Seria Chrobry 456,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p8050547
Ławka Chrobry 2 osobowa

Ławka dla osób, które nie lubię ryzykować i wolą mieć oparcie. Uwagę przykuwa wykonanie siedziska i oparcia z dwóch desek – szerszej i węższej. Wykończenia z wyraźnymi śladami ręcznego ciosania zwracają uwagę na naturalny urok drewna. Idealna na romantyczne spotkania dla dwojga.

 

Seria Chrobry 528,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p8050593
Ławka Chrobry 4 osobowa

Połączenie naturalności z praktycznością. Ławka przeznaczona dla czterech osób sprawia wrażenie delikatnej. Opływowe kształty siedziska i oparcia dodają jej subtelnego, eleganckiego charakteru. Doskonałym dopełnieniem są stabilne nogi z połówek pnia drzewa.

 

Seria Chrobry 828,00 zł
* podane ceny są cenami netto
p8050534
Stół Chrobry 200

Stół doskonale nadaje się do ogrodu. Stabilne nogi, oprócz tego, że doskonale podtrzymują całość, pełnią także rolę ozdobną. Blat stołu złożony jest z łączonych desek. Dodatkowe umocnienie stanowi listwa puszczona wzdłuż stołu pod blatem. Mebel idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie zestawu – wystarczy dostawić ławkę lub krzesła i…biesiada w ogrodzie gotowa!

 

Seria Chrobry 828,00 zł
* podane ceny są cenami netto
chrobry_zestaw_viii_osobowy_-_cena_1700_zl_2-1024
CHROBRY VIII

Zestaw składa się z dwumetrowego stołu i dwóch czteroosobowych ławek. Dużym plusem są stabilne nogi, które sprawdzą się na każdym podłożu. Uroku całości dodają charakterystyczne, ciosane wykończenia siedziska i oparcia. Zestaw może zostać powiększony o dodatkowe krzesła lub ławki.

Zestaw składa się z dwóch ławek i stołu. Długość zestawu to 2 metry, dzięki czemu może przy nim zasiąść aż 8 osób.

 

Seria Chrobry 2484,00 zł
* podane ceny są cenami netto