Jesteśmy ekologiczni, estetyczni i... elastyczni. Wykonujemy nie tylko stylowe meble góralskie. Nasze produkty idealnie wpasują się także w wyposażenie winnic i winiarni, stajni konnych, przystani, hoteli, pubów czy różnego rodzaju restauracji. Gwarantujemy, że kufel piwa nigdzie nie smakuje tak dobrze, jak w karczmie wyposażonej w nasze ponadczasowe, misternie wykonane ławki i stoły. Dzięki solidnemu wykonaniu i trwałym materiałom nie trzeba obawiać się żadnych zniszczeń, ponieważ zastosowanie wysokiej jakości lakierów zapewnia meblom odporność na wszelkie substancje, w tym alkohole. Tworzymy zestawy złożone ze stołów, krzeseł i ław. Nie ograniczamy się do jednego wzoru. Dostosowujemy nasze meble do restauracji do stylu oraz przestrzeni, jaką dysponuje klient. Służymy także radą przy projektowaniu wnętrza lokalu. Pamiętamy przy tym, że lokale gastronomiczne są odwiedzane przez ludzi o różnych upodobaniach i potrzebach. Oferujemy więc zestawy dwuosobowe i większe.

Zachęcamy także naszych klientów do tego, aby nie zapominali o gościach, którzy ich lokal odwiedzają całą rodziną. Stąd w naszej ofercie zestawy dziecięce, składające się z mniejszych stolików i krzesełek. Wykonujemy także funkcjonalne półki i tablice, które swoim stylem nawiązują do wyposażenia całego lokalu i sprawią, że nasi milusińscy będą mogli miło spędzić czas podczas rodzinnej wyprawy do restauracji. Oprócz stołów, krzeseł i ław wykonujemy z drewna także inne akcesoria, a wśród nich oryginalne i niepowtarzalne żyrandole czy siedziska w kształcie pnia drzewa. Słowem – robimy wszystko, aby Twoja karczma czy restauracja różniła się od innych. Urok naturalnego drzewa z kórego produkujemy meble do restauracji, sprawi, że goście zawsze będą mogli zatopić się ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Czy wyobrażasz sobie oberżę z rustykalnym wnętrzem, w którym unosi się zapach olchowego, brzozowego czy bukowego drewna? Czy wyobrażasz sobie masywne staropolskie stoły i ławy w zaprojektowanych przez nas stylowych wnętrzach? Nie wyobrażaj sobie, nie warto! Musisz to po prostu mieć!

 

Proponowane meble do restauracji