meble_ogrodowe_2.jpg
meble_do_karczmy_1.jpg
meble_do_restauracji_1.jpg
meble_do_pubu_2.jpg

 

Cenisz piękno i niepowtarzalny styl drewna?

Piękno natury, zapach drewna, urok ręcznie ciosanych desek, solidność wykonania, indywidualne podejście do klienta – w tych kilku hasłach zawiera się idea naszej wieloletniej działalności. Tworzymy masywne meble z litego drewna, dostosowując je do Twoich potrzeb. Oferujemy meble staropolskie, góralskie, barowe, ogrodowe, biesiadne oraz takie, które z powodzeniem mogą zdobić zacisze domostwa. Wyposażamy altany, domy z bala, domki letniskowe, karczmy, ogródki piwne, puby, winiarnie, winnice, stajnie konne, bacówki, przystanie, oberże, domy weselne i wszelkie inne miejsca, w których przebywają ludzie ceniący klimat drewnianych dodatków.

Zestawy mebli ogrodowych, góralskich i biesiadnych

Głównym asortymentem jaki oferujemy naszym klientom są zestawy mebli ogrodowych, chociaż tylko z nazwy są jedynie ogrodowe. Nasze komplety mebli znakomicie komponują się z lokalami, które posiadają góralski czy staropolski klimat. Z tego powodu często nasze produkty określa się jako meble góralskie lub meble staropolskie.

Niezależnie od typu mebli stawiamy na jakość i zadowolenie naszego klienta. Zależy nam, aby każdy poczuł tę wyjątkową aurę, jaką wnosi do wnętrza drewno, dlatego nie poprawiamy natury. Nasze meble robimy ręcznie, podkreślając piękno krzywizn i otworów po sękach, a poszczególne elementy dyskretnie łączymy drewnianymi kołkami lub starannie ukrytymi śrubami. Dbamy o każdy detal. Wykonujemy meble z drewna brzozowego, bukowego, olchowego, dębowego oraz z jesionu i akacji.

W swojej ofercie MAX Meble Biesiadne posiada również pojedyncze elementy, tak aby każdy mógł indywidualnie skomponować swój zestaw. W asortymencie odnajdą Państwo ławki, krzesła, stoły, ławy, hookery jak i przedmioty nietypowe jak na przykład lampy z beczki.

Dzięki odpowiedniej konserwacji i użyciu lakierów najwyższej jakości, drewno zachowuje swój niepowtarzalny klimat i urok przez długie lata. Ponadczasowość i stylowość naszych produktów sprawia, że nigdy nie wyjdą one z mody, a wytrzymałość materiałów, jakie oferujemy sprawi, że będą towarzyszyły wielu pokoleniom, zyskując tym samym wartość sentymentalną. Potwierdzają to klienci, którzy wracają po latach, zachęceni naszą solidnością i terminowością. Niezależnie od tego, z jakiego regionu Polski i Europy pochodzisz, zapraszamy Cię w podróż po świecie drewna.